Stoły i stoliki wiklinowe 

Stolik wiklinowy okrągły to propozycja do zagospodarowania tarasu, ogrodu oraz pokoju. Naturalny, ekologiczny stolik pozwoli cieszy się nim przez wiele lat. Wykonany z wikliny oraz płyty MDF, zapewnia długoletnie użytkowanie.

Stół wiklinowy okrągły to propozycja do zagospodarowania tarasu, ogrodu oraz pokoju. Naturalny, ekologiczny stolik pozwoli cieszy się nim przez wiele lat. Wykonany z wikliny oraz płyty MDF, zapewnia długoletnie użytkowanie. Bez obaw położymy szklankę gorącej kawy, stolik jest stabilny. Stół posiada praktyczną półkę na której postawisz gazetę lub pilot do...

Stół wiklinowy wykonany z płyty oraz wikliny. Producent stołu starannie dopracował produkt aby posłużył przez wiele lat użytkowania. Zastosowana płyta MDF nie wchłania zabrudzeń. Wykończenie warkoczem wiklinowym nadaje pięknego i eleganckiego wyglądu. Stół wiklinowy przeznaczony do ogrodu oraz domu.

STOLIK Z PNIA DĘBU NA NÓŻKACH WIKLINOWYCH WYPEŁNIONY ŻYWICĄ EPOKSYDOWĄ - KOLOR BŁĘKITNY I LAKIEREM. STOLIK RĘCZNIE WYKONANY Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ. NÓŻKI WIKLINOWE, LAKIEROWANE, ZAPEWNIAJĄ TRWAŁOŚĆ PRODUKTU. STOLIK NIEPOWTARZALNY, NIE ZNAJDZIESZ DRUGIEGO TAKIEGO SAMEGO!