Fotele stojące 

Fotele stojące

W tej kategorii znajdziesz fotel bujany wiklinowy. Fotele w różnych kolorach, specjalna metoda nakładania farby dzięki niej farba nie odpryśnie jak w przypadku malowania. Fotele stojące stosowane w domu i ogrodzie dla pełnego relaksu. Wysokiej jakości fotele które gwarantują długą żywotność. Metoda długotrwałego formowania sprawia że fotel jest bardzo wytrzymały. Ozdobne wykończenia foteli pozwalają na podarowanie go jako prezent.

na stronę

Fotel bujany dla dzieci z wikliny to oryginalny pomysł na prezent. Wiklinowy fotel dziecięcy w kolorze ciemnego brązu - Wenge. Nasza propozycja fotela przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1-10 lat. Fotelik wyplatany specjalną metodą aby dziecko czuło się bezpieczne. Polska naturalna wiklina której użyliśmy do produkcji fotela bujanego dziecięcego.

Każde dziecko ma wymarzony prezent. Fotel bujany dla dzieci z wikliny to oryginalny pomysł na prezent. Niejedno dziecko chce zaznać bujania na fotelu. Nasza propozycja fotela przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1-10 lat. Fotelik wyplatany specjalną metodą aby dziecko czuło się bezpieczne.

Każde dziecko marzy o prezencie. Fotel bujany dla dzieci z wikliny to oryginalny pomysł na prezent. Niejedno dziecko chce zaznać bujania na fotelu. Nasza propozycja fotela przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1-10 lat. Fotelik wyplatany specjalną metodą aby dziecko czuło się bezpieczne. Polska naturalna wiklina której użyliśmy do produkcji fotela bujanego...

Wiklinowy fotel bujany dla dziecka w kolorze białym. Piękny fotel bujany dziecięcy to oryginalny pomysł na prezent na urodziny dziecka. Z myślą o dzieciach, fotel jest lakierowany bezbarwnie aby uniknąć plam z słodkości które dzieci kochają. Wypleciony z wysokiej jakości polskiej wikliny.

Fotel wiklinowy bujany w formie stojącej został wykonany z grubej wikliny. Do produkcji użyto odpowiedniej ilości wysokiej jakości wikliny korowanej. Fotel jest wyprodukowany specjalną techniką formowania wikliny. 100% bezpieczny dla zdrowia, nie ma możliwości przechylenia. Idealnie sprawdza się w ogrodzie jak również w salonie.

Fotel bujany z wikliny w kolorze bordowym. Kolor nakładany specjalną metoda, nie jest malowany. Fotel o tradycyjnym wyglądzie, wyplatany od pokoleń. Technika którą używamy do produkcji, cieszy się niezawodnością oraz oryginalnym wykonaniem. Precyzyjne wykończenie grubymi kijami wiklinowymi. Fotel bujany nie ma możliwości wywrócenia dzięki temu są...

Patrząc na prezentowany fotel, warto już pomyśleć nad dobrą kawę i ciekawą książką. Fotel bujany i korzystanie z niego to wspaniały pomysł na odpoczynek. Masywne wykonanie pozwala na udźwig do 130 kg. Lakierowanie każdego fotela daje nam satysfakcje z zadowolenia użytkownika.

Diament wśród foteli bujany z wikliny! Najmocniejszy fotel bujany który znajdziesz w naszej ofercie. Został wykonany z drewna, wikliny oraz juty. Grube kije drewniane oraz wiklinowe dają solidną konstrukcję która pozwoli się cieszyć fotelem przez wiele lat. Dolne bieguny zostały obite filcem. Wszystko starannie owinięte jutą, aby zachować szykowny wygląd.

Wiklinowy fotel bujany w kolorze bordowym. Fotel został wyprodukowany z polskiej wikliny, barwiony specjalną metodą koloryzacji. Kolor nie odpryśnie a jego właściwości pozostaną na dłużej. Grube kije wiklinowe użyte do produkcji fotela, zapewniają o solidności i wytrzymałości. Udźwig fotela to 130 kg. Fotele są odporne na niesprzyjające warunki...

Fotel bujany wiklinowy Polski jest połączeniem dwóch konstrukcji foteli bujanych, dzięki temu powstał fotel bujany który wytrzyma 150 kg . Wykonany z grubej wikliny korowanej z nad rzeki San. Wiklina jest pierwszej jakości z polskiej uprawy wikliny, nie używamy wikliny która nadaje się do utylizacji.

Wiklinowy fotel bujany wykonany z polskiej wikliny. Produkcja tradycyjną metodą wyplatania mebla. Do produkcji użyto grubej wikliny korowanej. Fotel został wybielony, dzięki tej metodzie, kolor biały pozostanie w wiklinie na dłużej. Fotel posiada udźwig do 130 kg. Jest wyplatany z najwyższą starannością. Najczęściej wybierany na prezent przez naszych...

Ekskluzywny fotel bujany w kolorze białym to doskonałe wyposażenie każdego salonu. Idealnie komponuje się z pozostałymi meblami w ogrodzie. Wykonany z grubych kii wiklinowych, precyzyjnie dobranych wielkością, urozmaici wypoczynek i zapewni odpowiedni komfort.

Elegancki fotel bujany wiklinowy w kolorze wenge to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu oraz ogrodu. Odpoczynek na takim fotelu sprawi Ci największą radość lecz gdy zaczniesz bujać nim, Twój relaks będzie przyjemniejszy. Idealny aby poczytać na nim książkę. Wspaniały pomysł na prezent dla najbliższej osoby oraz znajomych.

Diament wśród foteli bujany z wikliny! Najmocniejszy fotel bujany który znajdziesz w naszej ofercie. Został wykonany z drewna, wikliny oraz juty. Grube kije drewniane oraz wiklinowe dają solidną konstrukcję która pozwoli się cieszyć fotelem przez wiele lat. Dolne bieguny zostały obite filcem. Wszystko starannie owinięte jutą, aby zachować szykowny wygląd.

Niezwykle wytrzymały fotel bujany wykonany z polskiej wikliny. Fotel został wyposażony w siedzisko oraz opacie z płyty wiklinowej. Technika wyplatania jest bardzo wytrzymała. Fotel jest przystosowany dla osób dorosłych o udźwigu do 150 kg. Bujak jest bardzo wygodny, poduszka jest zbędna.

Niezwykle wytrzymały fotel bujany "Królewski" wykonany z polskiej wikliny. Fotel został wyposażony w siedzisko oraz opacie z maty wiklinowej. Technika wyplatania jest bardzo wytrzymała. Fotel jest przystosowany dla osób dorosłych o udźwigu do 150 kg. Bujak jest bardzo wygodny, poduszka jest zbędna. Fotel bujany wiklinowy w kolorze białym.