Karmniki dla ptaków 

Karmniki dla ptaków

Drewniane karmniki dla ptaków o różnym wykończeniu. Posiadamy w naszej ofercie karmnik dla ptaków wykonany z drewna sosnowego, brzozowego oraz innych ekologicznych materiałów. Karmniki posiadają uchwyty metalowe lub sznurkowe aby z łatwością ściągnąć karmnik dla napełnienia go pokarmem. Zima to najlepszy okres aby zadbać o pokarm dla ptaków a te latem odwdzięczą się zabijając szkodliwe owady z ogrodu.

Karmnik dla ptaków to produkt który z pewnością pomoże w dokarmianiu ptaków późną jesienią oraz przez całą zimę. Wykonany z drewna sosnowego, pomalowany farbą odporną na warunki atmosferyczne. Karmnik posiada mocny uchwyt do powieszenia. Pięknie prezentuje się w każdym ogrodzie.

Drewniany karmnik dla ptaków wykonany ręcznie z polskiego drewna sosnowego oraz brzozowego. Bardzo solidna i trwała konstrukcja na wiele sezonów zimowych. Drewno sosnowe jest impregnowane, pokryte kolorem brązowym. Karmnik posiada metalową zawieszkę dzięki temu montaż jest bardzo prosty. Posiada tylną część zabudowaną, najczęściej montowany do drzew,...

Karmnik dla ptaków wykony z brzozy oraz drewna sosnowego. Wykonanie karmnika jest przyjazne dla ptaków ponieważ użyto naturalnych surowców do produkcji. Każdy karmnik posiada uchwyt do powieszenia. Odporny na warunki atmosferyczne np. śnieg lub deszcz. Karmnik jest wytrzymały na przylot wielu ptaków naraz.

Dekoracyjny karmnik dla ptaków wykonany ręcznie z drewna sosnowego i brzozowego. Posiada elementy dekoracyjnego drewna w kolorze bordowym. Karmnik o dużym rozmiarze. Zawieszany przez metalowy uchwyt, który daje nam gwarancję że karmnik nie spadnie np. z drzewa. Dokarmiamy ptaki w okresie zimowym.

Piękny karmnik dla ptaków został wykonany z drewna sosnowego oraz brzozowego. Daszek pokryty łuskami brzozy. Karmnik posiada metalowy uchwyt do zawieszenia. Dokarmianie ptaków w okresie zimowym poprzez karmnik to wspaniały pomysł.

Karmnik dla ptaków wykonany z drewna brzozowego. Daszek pokryty brzozowymi gałązkami. Karmnik posiada zamontowany metalowy uchwyt do powieszenia. Zakończony brzozowymi kawałkami drewna tak aby jedzenie dla ptaków nie wysypywało się poza karmnik.

Duży karmnik dla ptaków wykonany z drewna sosnowego i brzozowego. Karmnik jest pokryty z czterech stron brzozowym daszkiem. Posiada metalowy uchwyt - łatwy w montażu. Solidnie wykonany z grubego drewna sosnowego.

Duży karmnik dla ptaków wykonany z drewna sosnowego oraz wikliny. Dodatkowo posiada piękne elementy drewna w kolorze bordowym. Dzięki karmnikom dbamy o dokarmianie ptaków podczas okresu zimowego.

Największy karmnik dla ptaków który znajdziesz w naszej ofercie. Wykonany z grubego drewna sosnowego oraz brzozowego. Posiada wiele elementów dekoracyjnych wyciętych w drewnie. Karmnik posiada solidną metalową zawieszkę - łatwy w montażu. Ptaki dokarmiamy w okresie zimowym.