Karmniki dla ptaków 

Karmniki dla ptaków

Drewniane karmniki dla ptaków o różnym wykończeniu. Posiadamy w naszej ofercie karmnik dla ptaków wykonany z drewna sosnowego, brzozowego oraz innych ekologicznych materiałów. Karmniki posiadają uchwyty metalowe lub sznurkowe aby z łatwością ściągnąć karmnik dla napełnienia go pokarmem. Zima to najlepszy okres aby zadbać o pokarm dla ptaków a te latem odwdzięczą się zabijając szkodliwe owady z ogrodu.

Drewniany karmnik dla ptaków wykonany ręcznie z polskiego drewna sosnowego oraz brzozowego. Bardzo solidna i trwała konstrukcja na wiele sezonów zimowych. Drewno sosnowe jest impregnowane, pokryte kolorem brązowym. Karmnik posiada metalową zawieszkę dzięki temu montaż jest bardzo prosty. Posiada tylną część zabudowaną, najczęściej montowany do drzew,...

Karmnik dla ptaków wykony z brzozy oraz drewna sosnowego. Wykonanie karmnika jest przyjazne dla ptaków ponieważ użyto naturalnych surowców do produkcji. Każdy karmnik posiada uchwyt do powieszenia. Odporny na warunki atmosferyczne np. śnieg lub deszcz. Karmnik jest wytrzymały na przylot wielu ptaków naraz.

Duży karmnik dla ptaków wykonany z drewna sosnowego oraz wikliny. Dodatkowo posiada piękne elementy drewna w kolorze bordowym. Dzięki karmnikom dbamy o dokarmianie ptaków podczas okresu zimowego.

Karmnik dla ptaków wykonany z drewna brzozowego. Daszek pokryty brzozowymi gałązkami. Karmnik posiada zamontowany metalowy uchwyt do powieszenia. Zakończony brzozowymi kawałkami drewna tak aby jedzenie dla ptaków nie wysypywało się poza karmnik.