Narzędzia ogrodowe 

Maszyny ogrodnicze to ogromny asortyment urządzeń, które przydadzą się do różnorodnych prac w ogrodzie. Narzędzia, które znacząco ułatwiają prace w ogrodzie. Z ich pomocą można wykonać wiele czynności, takich jak koszenie trawy, grabienie liści, przycinanie gałęzi, nawożenie, a nawet naprawa murków. To wszechstronne narzędzia, które usprawnią prace w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie poznasz najpopularniejsze, sprawdzone marki narzędzi i maszyn ogrodowych typu Stihl, Makita itp.

Kosiarka Makita ELM3720 to doskonałe narzędzie do ogrodów nie przekraczających powierzchni 500m2, które charakteryzuje się wysoką mocą i prędkością obrotową, pozwalając na szybkie i efektywne koszenie trawy. Narzędzie umożliwia cięcie trawy z, lub bez kosza, doskonale sprawdzi się jako urządzenie do zbierania liści.

Lekkie i kompaktowe akumulatorowe nożyce do krzewów wyposażone w listwę tnącą do przycinania i pielęgnacji niższych, wiecznie zielonych żywopłotów oraz ozdobnych krzewów drobnolistnych. Listwa tnąca z nożami STIHL o optymalizowanej geometrii pozwala uzyskać optymalne efekty cięcia.

Wszechstronna akumulatorowa przecinarka do drewna. Do przycinania drzew i krzewów, rozdrabniania odpadów zielonych i prac stolarskich. Piła łańcuchowa PM3 1/4” zapewnia wysoką wydajność cięcia i dużą moc. Antypoślizgowy uchwyt, wysoki komfort pracy, doskonała ergonomia.

Najlżejszy model spalinowej kosy mechanicznej STIHL wyposażony w uchwyt obwiedniowy. Urządzenie przeznaczone jest do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i murów. STIHL ElastoStart w wyposażeniu dodatkowym.

Kosa spalinowa STIHL FS 55 o mocy 1,0 KM z silnikiem 2-MIX. Uniwersalna kosa mechaniczna z uchwytem oburęcznym do ergonomicznego wykaszania większych powierzchni. Odpowiednia do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych w prywatnym ogrodzie. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące nadaje się również do wykaszania splątanych traw, trzciny i...

Lekka pilarka spalinowa ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi STIHL. Doskonała do przygotowania drewna opałowego i prac budowlanych w drewnie. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej oraz oszczędny silnik 2-MIX. Prowadnica o długości 35 cm pozwala ścinać nawet grubsze gałęzie.

Profesjonalna kosiarka spalinowa MAKITA model PLM4120N, wyposażona w silnik Briggs&Stratton o pojemności 140cm3, szerokość koszenia 41cm, regulowana wysokość (5 stopni) koszenia w zakresie 25-70mm.

Spalinowa kosiarka do trawy Makita PLM4627N. Silnik spalinowy: B&S 500E, 09P6. Maks. moment obrotowy: 6,8 Nm. Szerokość koszenia: 46 cm. Wysokość koszenia: 25-70 mm. W zestawie: ostrze tnące, mulczer, wyrzutnik boczny, kosz na trawę, klucz.

Jedna z najlepszych kos spalinowych marki Stihl. Trwała kosa mechaniczna o dużej mocy. Uchwyt oburęczny do ergonomicznego wykaszania dużych powierzchni. Zaprojektowana do ciężkich warunków. Pozwala szybko, wygodnie i ekonomicznie wykaszać trawę i twarde zarośla na dużych terenach zielonych. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące poradzi sobie również z...