Narzędzia ogrodowe 

Maszyny ogrodnicze to ogromny asortyment urządzeń, które przydadzą się do różnorodnych prac w ogrodzie. Narzędzia, które znacząco ułatwiają prace w ogrodzie. Z ich pomocą można wykonać wiele czynności, takich jak koszenie trawy, grabienie liści, przycinanie gałęzi, nawożenie, a nawet naprawa murków. To wszechstronne narzędzia, które usprawnią prace w Twoim ogrodzie. W naszym sklepie poznasz najpopularniejsze, sprawdzone marki narzędzi i maszyn ogrodowych typu Stihl, Makita itp.

Kosiarka Makita ELM3720 to doskonałe narzędzie do ogrodów nie przekraczających powierzchni 500m2, które charakteryzuje się wysoką mocą i prędkością obrotową, pozwalając na szybkie i efektywne koszenie trawy. Narzędzie umożliwia cięcie trawy z, lub bez kosza, doskonale sprawdzi się jako urządzenie do zbierania liści.

Profesjonalna kosiarka spalinowa MAKITA model PLM4120N, wyposażona w silnik Briggs&Stratton o pojemności 140cm3, szerokość koszenia 41cm, regulowana wysokość (5 stopni) koszenia w zakresie 25-70mm.

Spalinowa kosiarka do trawy Makita PLM4627N. Silnik spalinowy: B&S 500E, 09P6. Maks. moment obrotowy: 6,8 Nm. Szerokość koszenia: 46 cm. Wysokość koszenia: 25-70 mm. W zestawie: ostrze tnące, mulczer, wyrzutnik boczny, kosz na trawę, klucz.