Fotele i krzesła wiklinowe 

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę krzeseł i foteli wiklinowych – idealnych na taras, balkon lub do ogrodu – a także do domu i mieszkania. Wiklina to ponadczasowy, zawsze modny i stylowy surowiec, który dodaje uroku pomieszczeniom i sprawia, że zyskują one niepowtarzalną atmosferę.

Fotele i krzesła wiklinowe gościły w pokojach i ogrodach naszych dziadków, rodziców – i goszczą w naszych, są bowiem uniwersalnymi meblami, odpowiednimi dla każdego wnętrza. Wprowadzają przytulną, domową aurę komfortu, a przy tym są niezwykle praktyczne i trwałe. Wystarczy postawić mebel, nakryć go poduszką (niektóre modele mają ją w komplecie) i rozkoszować się wygodnym, przyjemnym odpoczynkiem w mieszkaniu lub na świeżym powietrzu. Fotele i krzesła oferujemy w kolorystyce naturalnego brązu wikliny i w bieli, a także w różnorodnych kształtach, pozwalających dobrać odpowiedni model do swoich preferencji. Można również wybrać wersję krzesła gęsto plecioną na całej konstrukcji lub z ażurową, dekoracyjną plecionką wikliny.

Swoją wytrzymałość nasze fotele wiklinowe i krzesła zawdzięczają starannemu wykonaniu przez doświadczonych plecionkarzy oraz wysokiej jakości surowcowi, pochodzącemu z „polskiej stolicy wikliniarstwa” – Rudnika nad Sanem. Polskie plecionkarstwo jest znane i cenione nie tylko w kraju, rzemieślnicze wyroby cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasza pasja do wikliny przekłada się na wyjątkowe wyroby, które z pewnością przyniosą radość Tobie i Twoim najbliższym.

Ponadto, poza krzesłami i fotelami, przygotowaliśmy w ofercie także kołyski wiklinowe – sprawdzą się idealnie jako prezent dla przyszłych i obecnych rodziców – lub jako część wyprawki dla własnego dziecka. Kołyski są pięknie wykonane, bezpieczne, stabilne – wiklina korowana zapewnia odpowiednią trwałość poszczególnych elementów, a starannie wypleciona konstrukcja jest wytrzymała i równomiernie obciążona. Dla starszych pociech także mamy propozycje na prezent i/lub na umeblowanie pokoju dziecięcego – małe foteliki klasyczne i bujane.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

na stronę

Fotel wiklinowy o nazwie "pilot" wykonany z grubej wikliny korowanej. Posiada szerokie siedzisko oraz wysokie oparcie, idealny dla wysokich osób. Zaletą fotela jest wygoda. Siedząc w nim, czujemy się odprężeni. Fotel jest gęsto wypleciony, jednocześnie masywny. Uchwyt w fotelu to wygoda dla przenoszenia w dowolne miejsce. Fotel został wybielony, dzięki...

Ażurowy fotel wiklinowy jest wyjątkowym rękodziełem. Wysokiej jakości wiklina korowana została dokładnie dopasowana do wyplotu i oczyszczona z zabrudzeń. Fotel jest bardzo wygodny. Specjalna technika pełnego zaplotu wikliny zapewnia wytrzymałość i trwałość produktu. Fotel przeznaczony do ogrodu i domu.

Masywny fotel wiklinowy do ogrodu lub domu. Pełnowiklinowe wykończenie oraz duży solidny warkocz wpleciony w fotel. Mebel przeznaczony dla osoby dorosłej. Fotel jest solidnie wykonany z najwyżej jakości wikliny korowanej pozbawionej zabrudzeń produkcyjnych. Fotel jest rękodziełem i służy przez wiele lat.

Biała kołyska wiklinowa na drewnianych biegunach została wykonana z 100% ekologicznej wikliny korowanej. Produkcja odbyła się z wysoką starannością aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka. Kołyska może służyć również jako łóżeczko dla dziecka poprzez odkręcenie płóz.

Fotel wiklinowy jest bardzo solidnym wyrobem z wikliny. Wysokiej jakości wiklina korowana została dokładnie dopasowana do wyplotu i oczyszczona z zabrudzeń. Fotel jest bardzo wygodny. Specjalna technika pełnego zaplotu wikliny zapewnia wytrzymałość i trwałość produktu. Fotel przeznaczony do ogrodu i domu.

Stworzyliśmy z myślą o najmłodszych, najwspanialszych naszych klientach, kołyskę wiklinową na biegunach. Dla ich bezpieczeństwa użyliśmy bardzo grubej wikliny korowanej, którą związaliśmy wieloma metrami juty. Kołyska została pomalowana na kolor biały farbą atestowaną. Kołyska posiada płaską leżankę wyścieloną materiałem oraz materacem z grubej gąbki....